oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Partnerzy ˇ Artykuły ˇ Wymiana buttonami ˇ Download ˇ ForumMaj 28 2017 20:31:42
Nawigacja
Strona Główna
Sponsoring
Partnerstwo

II liga
Tabela 2016/2017
Terminarz 2016/2017
Sztab szkoleniowy

Kadra 2016/2017
Galeria
Artykuły
Historia
Stadion
Śpiewnik
Kontakt

Filmiki
Download
Forum

Dodaj newsa
Dodaj artykuł
Dodaj zdjęcie
Archiwum
Terminarz 2014/2015
Tabela 2014/2015
Tabela 2011/2012
Terminarz 2011/2012
Tabela 2012/2013
Terminarz 2012/2013
Terminarz 2013/2014
Terminarz 2011/2012 III liga
Terminarz 2012/2013 III liga
Miasto Zabrze

Klub finansowany jest z dotacji
Urzędu Miasta Zabrze


Współpraca




Najlepsi strzelcy

Wioletta Dziółko


11 bramek

Barbara Żelichowska


7 bramek

Roxana Fross


3 bramki


Facebook
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 39
Nieaktywowany Użytkownik: 836
Najnowszy Użytkownik: kasio
Na Forum
Najnowsze Tematy
Pisać!!!
Rejestracja
Bluza dresowa
1.FC AZS AWF Katowic...
Obóz zimowy 2010
Najciekawsze Tematy
Pisać!!! [38]
Obóz zimowy 2010 [13]
KKS Zabrze - GOL-... [3]
KKS Zabrze - BTS ... [2]
KKS Wisła Skoczów... [1]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnio online
Admin 3 days
Kibic33 weeks
Wera101 weeks
Tomasz132 weeks
czacha165 weeks
ZaNeTt13169 weeks
Laurinio188 weeks
f7228 weeks
kastor241 weeks
Szczypiorek242 weeks
Treningi
Poniedziałek 16:30 Środa 16:30 Piątek 16:30

Treningi odbywają się na boisku Sparty Zabrze w Mikulczycach ul. Mickiewicza 66a
Terminarz 2013/2014

I kolejka 31.07/01.08.13
SRS Gwiazda Ruda Śląska - KKS Zabrze 1-0
LKS Goczałkowice Zdrój - KS Czarni Sucha Góra 4-1
LKS Rolnik B. Głogówek II - BTS Rekord Bielsko-Biała 1-3
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS II Wrocław 3-2
1. FC AZS AWF Katowice II - UKS Tygryski Świętochłowice ?-?


II kolejka 7/8.09.13
KKS Zabrze - LKS Rolnik B. Głogówek II 2-0
1. FC AZS AWF Katowice II - KS Czarni Sucha Góra 2-3
AZS II Wrocław - UKS Tygryski Świętochłowice 4-2
BTS Rekord Bielsko-Biała - AZS PWSZ Wałbrzych 1-2
LKS Goczałkowice Zdrój - SRS Gwiazda Ruda Śląska 2-2


III kolejka 11.09.13
AZS PWSZ Wałbrzych - KKS Zabrze 2-2 28.07.2013!
SRS Gwiazda Ruda Śląska - KS Czarni Sucha Góra 2-2
LKS Rolnik B. Głogówek II - LKS Goczałkowice Zdrój 5-1
UKS Tygryski Świętochłowice - BTS Rekord Bielsko-Biała 5-1
1.FC AZS AWF Katowice II - AZS II Wrocław 3-3


IV kolejka 21/22.09.13
KKS Zabrze - UKS Tygryski Świętochłowice 1-3
KS Czarni Sucha Góra - AZS II Wrocław 4-2
1.FC AZS AWF Katowice II - BTS Rekord Bielsko-Biała 4-0
LKS Goczałkowice Zdrój - AZS PWSZ Wałbrzych 2-6
SRS Gwiazda Ruda Śląska - LKS Rolnik B. Głogówek II 1-3


V kolejka 5/6.10.13
KKS Zabrze - 1.FC AZS AWF Katowice II 2-2
LKS Rolnik B. Głogówek II - KS Czarni Sucha Góra 0-5
AZS PWSZ Wałbrzych - SRS Gwiazda Ruda Śląska 7-1
UKS Tygryski Świętochłowice - LKS Goczałkowice Zdrój 2-1
AZS II Wrocław - BTS Rekord Bielsko-Biała 1-4


VI kolejka 12/13.10.13
KKS Zabrze - AZS II Wrocław 7-1
KS Czarni Sucha Góra - BTS Rekord Bielsko-Biała 0-0
LKS Goczałkowice Zdrój - 1.FC AZS AWF Katowice II 2-0
SRS Gwiazda Ruda Śląska - UKS Tygryski Świętochłowice 0-1
LKS Rolnik B. Głogówek II - AZS PWSZ Wałbrzych 0-0


VII kolejka 19/20.10.13
BTS Rekord Bielsko-Biała - KKS Zabrze 3-4
ASZ PWSZ Wałbrzych - KS Czarni Sucha Góra 2-0
UKS Tygryski Świętochłowice - LKS Rolnik B. Głogówek II 3-1
SRS Gwiazda Ruda Śląska - 1.FC AZS AWF Katowice II 2-1
AZS II Wrocław - LKS Goczałkowice Zdrój 1-4


VIII kolejka 02/03.11.13
KS Czarni Sucha Góra - KKS Zabrze 1-1
LKS Goczałkowice Zdrój - BTS Rekord Bielsko-Biała 3-1
SRS Gwiazda Ruda Śląska - AZS II Wrocław 2-0
LKS Rolnik B. Głogówek II - 1.FC AZS AWF Katowice II 3-2
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS Tygryski Świętochłowice 2-0


IX kolejka 09/10.11.13
KKS Zabrze - LKS Goczałkowice Zdrój 3-0
UKS Tygryski Świętochłowice - KS Czarni Sucha Góra 0-0
AZS PWSZ Wałbrzych - 1.FC AZS AWF Katowice II 3-0
AZS II Wrocław - LKS Rolnik B. Głogówek II 2-1
BTS Rekord Bielsko-Biała - SRS Gwiazda Ruda Śląska 5-3


X kolejka 05.04.14r.
KTS Polonia Bytom - LKS Goczałkowice Zdrój 0-2
KKS Zabrze - SRS Gwiazda Ruda Śląska 1-0
BTS Rekord Bielsko-Biała - Rolnik II Biedrzychowice 0-1
KS AZS II Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych -
1.FC AZS AWF Katowice II - UKS Tygryski Świętochłowice 3-0


XI kolejka 19.04.2014r.
KTS Polonia Bytom - 1.FC AZS AWF Katowice II 7-1
UKS Tygryski Świętochłowice - KS AZS II Wrocław 0-4
AZS PWSZ Wałbrzych - BTS Rekord Bielsko-Biała -
LKS Rolnik B. Głogówek II - KKS Zabrze 1-2 13.04.2014!
SRS Gwiazda Ruda Śląska - LKS Goczałkowice Zdrój 0-3


XII kolejka 26.04.2014r.
KTS Polonia Bytom - SRS Gwiazda Ruda Śląska 2-2
LKS Goczałkowice Zdrój - LKS Rolnik B. Głogówek II 0-3
KKS Zabrze - AZS PWSZ Wałbrzych 4-2
BTS Rekord Bielsko-Biała - UKS Tygryski Świętochłowice 2-1
KS AZS II Wrocław - 1.FC AZS AWF Katowice II 7-0


XIII kolejka 03.05.2014r.
KS AZS II Wrocław - KTS Polonia Bytom 4-4
BTS Rekord Bielsko - Biała - 1.FC AZS AWF Katowice II 3 -0
UKS Tygryski Świętochłowice - KKS Zabrze 1 - 2
AZS PWSZ Wałbrzych - LKS Goczałkowice Zdrój 4-1
LKS Rolnik B. Głogówek II - SRS Gwiazda Ruda Śląska 3-0


XIV kolejka 10.05.2014r.
KTS Polonia Bytom - LKS Rolnik B. Głogówek II 0-3
SRS Gwiazda Ruda Śląska - AZS PWSZ Wałbrzych 3-3
LKS Goczałkowice Zdrój - UKS Tygryski Świętochłowice 3-0
1.FC AZS AWF Katowice - KKS Zabrze 1 - 6
BTS Rekord Bielsko - Biała - KS AZS II Wrocław 2- 4


XV kolejka 24.05.2014r.
BTS Rekord Bielsko-Biała - KTS Polonia Bytom 6 -2
KS AZS II Wrocław - KKS Zabrze 4-2
1.FC AZS AWF Katowice II - LKS Goczałkowice Zdrój 0- 9
UKS Tygryski Świętochłowice - SRS Gwiazda Ruda Sląska 2 -1
AZS PWSZ Wałbrzych - LKS Rolnik B. Głogówek II 1- 1


XVI kolejka 31.05.2014r.
KTS Polonia Bytom - AZS PWSZ Wałbrzych 3- 2
LKS Rolnik B. Głogówek II - UKS Tygryski Świętochłowice 4 - 5
1.FC AZS AWF Katowice - SRS Gwiazda Ruda Sląska 0-6
LKS Goczałkowice Zdrój - KS AZS Wrocław II 3 - 0
KKS Zabrze - BTS Rekord Bielsko - Biała 3- 4


XVII kolejka 07.06.2014r.
KKS Zabrze - KTS Polonia Bytom 5-0
BTS Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice Zdrój 1-2
KS AZS II Wrocław - SRS Gwiazda Ruda Śląska 3-0
1.FC AZS AWF Katowice II - LKS Rolnik B. Głogówek 1-7
UKS Tygryski Świętochłowice - AZS PWSZ Wałbrzych 0-3


XVIII kolejka 14.06.2014r.
KTS Polonia Bytom - UKS Tygryski Świętochłowice 2-0
1.FC AZS AWF Katowice II - AZS PWSZ Wałbrzych 0-3
LKS Rolnik B. Głogówek - KS AZS II Wrocław 3-5
SRS Gwiazda Ruda Śląska - BTS Rekord Bielsko-Biała 1-3
KKS Zabrze - LKS Goczałkowice Zdrój 0-1

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Tabela II liga

 

Lp. Drużyna pkt
1. GKS Katowice 57
2. BTS Rekord Bielsko-Biała 50
3. Darbor Bolesławice 40
4. MKS Miedź Legnica 36
5. TS Mitech II Żywiec
31
6. SWD Wodzisław Śląski
30
7. KKS Zabrze
30
8. AZS PWSZ II Wałbrzych
23
9. MKS Gwiazda Prószków
20
10. KTS Polonia Bytom
18
11. LZS Pakosławice
3
12. LKS Rolnik II Biedrzychowice
7
Buttony
KKS Zabrze
futbolkobiet.pl Strażak Mikołów Stowarzyszenie Kibiców Górnika Zabrze Fanatyczne Sportowe
wyniki na żywo
Polecane:
www.gornikzabrze.pl
www.tabelaprawdy.pl
Obsada Sędziowska
right border
unten links unten rechts


470340 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie