oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Partnerzy ˇ Artykuły ˇ Wymiana buttonami ˇ Download ˇ ForumGrudzień 11 2017 08:27:48
Nawigacja
Strona Główna
Sponsoring
Partnerstwo

II liga
Terminarz 2017/2018
Tabela 2017/2018
Kadra 2017/2018
Sztab szkoleniowy

Galeria
Artykuły
Historia
Stadion
Śpiewnik
Kontakt

Filmiki
Download
Forum

Dodaj newsa
Dodaj artykuł
Dodaj zdjęcie
Archiwum
Terminarz 2016/2017
Tabela 2016/2017
Tabela 2014/2015
Terminarz 2014/2015
Tabela 2011/2012
Terminarz 2011/2012
Tabela 2012/2013
Terminarz 2012/2013
Terminarz 2013/2014
Terminarz 2011/2012 III liga
Terminarz 2012/2013 III liga
Miasto Zabrze

Klub finansowany jest z dotacji
Urzędu Miasta Zabrze


Współpraca





Facebook
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 39
Nieaktywowany Użytkownik: 1226
Najnowszy Użytkownik: kasio
Na Forum
Najnowsze Tematy
Pisać!!!
Rejestracja
Bluza dresowa
1.FC AZS AWF Katowic...
Obóz zimowy 2010
Najciekawsze Tematy
Pisać!!! [38]
Obóz zimowy 2010 [13]
KKS Zabrze - GOL-... [3]
KKS Zabrze - BTS ... [2]
KKS Wisła Skoczów... [1]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnio online
Admin 2 weeks
Kibic62 weeks
Wera129 weeks
Tomasz160 weeks
czacha193 weeks
ZaNeTt13197 weeks
Laurinio216 weeks
f7256 weeks
kastor270 weeks
Szczypiorek270 weeks
Treningi
Środa 19:30 Piątek 18:30

Hala MOSiR w Zabrzu przy ul. Matejki 6
Terminarz 2011/2012

1 kolejka 27/28.08.2011

TS Mitech II Żywiec - KKS Zabrze 0-6

MKS Gogolin - Czarne Women Gorzyce 1-7

UKS Jaskółki Chorzów - BTS Rekord Bielsko-Biała 1-1

KS Czarni Bytom Sucha Góra - KS Unia Opole 1-2

LKS Rolnik B. Głogówek II - ULKS Bogdańczowice 3-3

2 kolejka 03/04.09.2011

KKS Zabrze - KS Czarni Bytom Sucha Góra 4-0

LKS Rolnik B. Głogówek II - MKS Gogolin 3-2

ULKS Bogdańczowice - TS Mitech II Żywiec 7-1

KS Unia Opole - UKS Jaskółki Chorzów 10-0

BTS Rekord Bielsko-Biała - Czarne Women Gorzyce 0-9

3 kolejka 10/11.09.2011

UKS Jaskółki Chorzów - KKS Zabrze 0-4

MKS Gogolin - BTS Rekord Bielsko-Biała 4-0

Czarne Women Gorzyce - KS Unia Opole 3-1

KS Czarni Bytom Sucha Góra - ULKS Bogdańczowice 3-1

TS Mitech II Żywiec - LKS Rolnik B. Głogówek II 2-0

4 kolejka 24/25.09.2011

KKS Zabrze - Czarne Women Gorzyce 1-0

TS Mitech II Żywiec - MKS Gogolin 5-0

LKS Rolnik B. Głogówek II - KS Czarni Bytom Sucha Góra 1-2

ULKS Bogdańczowice - UKS Jaskółki Chorzów 9-1

KS Unia Opole - BTS Rekord Bielkso-Biała 5-2

5 kolejka 01/02.10.2011

BTS Rekord Bielsko-Biała - KKS Zabrze 0-4

MKS Gogolin - KS Unia Opole 1-1

Czarne Women Gorzyce - ULKS Bogdańczowice 2-1

UKS Jaskółki Chorzów - LKS Rolnik B. Głogóweek II 0-6

KS Czarni Bytom Sucha Góra - TS Mitech II Żywiec 4-1

6 kolejka 08/09.10.2011

KKS Zabrze - KS Unia Opole 5-0

TS Mitech II Żywiec - UKS Jaskółki Chorzów 6-1

KS Czarni Sucha Góra - MKS Gogolin 4-1

LKS Rolnik B. Głogówek II - LKS Czarni Gorzyce 1-7 (1-3)

ULKS Bogdańczowice - BTS Rekord Bielsko-Biała 2-1

7 kolejka 22/23.10.2011

MKS Gogolin - KKS Zabrze 1-3

KS Unia Opole - ULKS Bogdańczowice 2-2

BTS Rekord Bielsko-Biała - LKS Rolnik B. Głogówek 2-1

Czarne Women Gorzyce - TS Mitech II Żywiec 5-1

UKS Jaskółki Chorzów - KS Czarni Bytom Sucha Góra 0-1

8 kolejka 05/06.11.2011

ULKS Bogdańczowice - KKS Zabrze 0-2

UKS Jaskółki Chorzów - MKS Gogolin 2-1

KS Czarni Bytom Sucha Góra - Czarne Women Gorzyce 0-4

TS Mitech II Żywiec - BTS Rekord Bielko-Biała 3-0

LKS Rolnik B. Głogówek II - KS Unia Opole 3-1

9 kolejka 12/13.11.2011

KKS Zabrze - LKS Rolnik B. Głogówek II 3-0

MKS Gogolin - ULKS Bogdańczowice 2-3

KS Unia Opole - TS Mitech II Żywiec 0-7

BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Czarni Bytom Sucha Góra 1-2

Czarne Women Gorzyce - UKS Jaskółki Chorzów 11-1

10 kolejka 7/8.04.2012

KKS Zabrze - TS Mitech II Żywiec 3-0

Czarne Women Gorzyce - MKS Gogolin 10-4

BTS Rekord Bielsko-Biała - UKS Jaskółki Chorzów 7-1

KS Unia Opole - KS Czarni Bytom Sucha Góra 4-1

ULKS Bogdańczowice - LKS Rolnik B. Głogówek II 5-2

11 kolejka 21/22.04.2012

KS Czarni Bytom Sucha Góra - KKS Zabrze 0-4

MKS Gogolin - LKS Rolnik B. Głogówek II 6-0

TS Mitech II Żywiec - ULKS Bogdańczowice 2-1

UKS Jaskółki Chorzów - KS Unia Opole 1-6

Czarne Women Gorzyce - BTS Rekord Bielsko-Biała 4-1

12 kolejka 28/29.04.2012

KKS Zabrze - UKS Jaskółki Chorzów 4-0

BTS Rekord Bielsko-Biała - MKS Gogolin 2-4

KS Unia Opole - Czarne Women Gorzyce 1-6

ULKS Bogdańczowice - KS Czarni Bytom Sucha Góra 3-1

LKS Rolnik B. Głogówek II - TS Mitech II Żywiec 2-1

13 kolejka 5/6.05.2012

Czarne Women Gorzyce - KKS Zabrze 4-2

MKS Gogolin - TS Mitech II Żywiec 1-1

KS Czarni Bytom Sucha Góra - LKS Rolnik B. Głogówek II 2-1

UKS Jaskółki Chorzów - ULKS Bogdańczowice 0-5

BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Unia Opole 3-1

14 kolejka 12/13.05.2012

KKS Zabrze - BTS Rekord Bielsko-Biała 1-1

KS Unia Opole - MKS Gogolin 7-1

ULKS Bogdańczowice - Czarne Women Gorzyce 2-2

LKS rolnik B. Głogówek II - UKS Jaskółki Chorzów

TS Mitech II Żywiec - KS Czarni Bytom Sucha Góra 1-3

15 kolejka 19/20.05.2012

KS Unia Opole - KKS Zabrze 0-5

UKS Jaskółki Chorzów - TS Mitech II Żywiec 1-1

MKS Gogolin - KS Czarni Bytom Sucha Góra 2-1

Czarne Women Gorzyce - LKS Rolnik B. Głogówek II 6-1

BTS Rekord Bielsko-Biała - ULKS Bogdanczowice 2-2

16 kolejka 26/27.05.2012

KKS Zabrze - MKS Gogolin 0-0

ULKS Bogdańczowice - KS Unia Opole 3-0 v.o.

LKS Rolnik B. Głogówek II - BTS Rekord Bielsko-Biała 3-3

TS Mitech II Żywiec - Czarne Women Gorzyce 1-5

KS Czarni Bytom Sucha Góra - UKS Jaskółki Chorzów 2-1

17 kolejka 2.06.2012

KKS Zabrze - ULKS Bogdańczowice 3-1

MKS Gogolin - UKS Jaskółki Chorzów 10-0

Czarne Women Gorzyce - KS Czarni Bytom Sucha Góra 8-0

BTS Rekord Bielkso-Biała - TS Mitech II Żywiec 8-2

KS Unia Opole - LKS Rolnik B. Głogówek II 0-3 v.o.

18 kolejka 16.06.2012

LKS Rolnik B. Głogówek II - KKS Zabrze 1-1

ULKS Bogdańczowice - MKS Gogolin 2-2

TS Mitech II Żywiec - KS Unia Opole 1-0

KS Czarni Bytom Sucha Góra - BTS Rekord Bielsko-Biała 0-2

UKS Jaskółki Chorzów - Czarne Women Gorzyce 11-4

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Tabela II liga

 

Lp. Drużyna pkt
1. TS ROW Rybnik 27
2. BTS Rekord Bielsko-Biała 25
3. KKS Zabrze 23
4. SWD Wodzisław Śląski 17
5. MKS Miedź Legnica
15
6. AZS II Wrocław
14
7. Bielawianka Bielawa
11
8. TS Mitech II Żywiec
11
9. MKS Gwiazda Prószków
7
10. AZS PWSZ II Wałbrzych
3
11. Unia Opole
3
Najlepsi strzelcy

Wioletta Dziółko


8 bramek

Barbara Żelichowska


4 bramki

Angelika Czmok


3 bramki


Polecane:
www.gornikzabrze.pl
www.tabelaprawdy.pl
Obsada Sędziowska
right border
unten links unten rechts


511016 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie