oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Partnerzy ˇ Artykuły ˇ Wymiana buttonami ˇ Download ˇ ForumLipiec 28 2017 20:48:06
Nawigacja
Strona Główna
Sponsoring
Partnerstwo

II liga
Terminarz 2017/2018
Tabela 2017/2018
Kadra 2017/2018
Sztab szkoleniowy

Galeria
Artykuły
Historia
Stadion
Śpiewnik
Kontakt

Filmiki
Download
Forum

Dodaj newsa
Dodaj artykuł
Dodaj zdjęcie
Archiwum
Terminarz 2016/2017
Tabela 2016/2017
Tabela 2014/2015
Terminarz 2014/2015
Tabela 2011/2012
Terminarz 2011/2012
Tabela 2012/2013
Terminarz 2012/2013
Terminarz 2013/2014
Terminarz 2011/2012 III liga
Terminarz 2012/2013 III liga
Miasto Zabrze

Klub finansowany jest z dotacji
Urzędu Miasta Zabrze


Współpraca




Facebook
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 39
Nieaktywowany Użytkownik: 1000
Najnowszy Użytkownik: kasio
Na Forum
Najnowsze Tematy
Pisać!!!
Rejestracja
Bluza dresowa
1.FC AZS AWF Katowic...
Obóz zimowy 2010
Najciekawsze Tematy
Pisać!!! [38]
Obóz zimowy 2010 [13]
KKS Zabrze - GOL-... [3]
KKS Zabrze - BTS ... [2]
KKS Wisła Skoczów... [1]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnio online
Admin 4 days
Kibic42 weeks
Wera110 weeks
Tomasz141 weeks
czacha173 weeks
ZaNeTt13178 weeks
Laurinio197 weeks
f7237 weeks
kastor250 weeks
Szczypiorek251 weeks
Treningi
Poniedziałek 16:30 Środa 16:30 Piątek 16:30

Treningi odbywają się na boisku Sparty Zabrze w Mikulczycach ul. Mickiewicza 66a
Terminarz 2011/2012

1 kolejka 27/28.08.2011

TS Mitech II Żywiec - KKS Zabrze 0-6

MKS Gogolin - Czarne Women Gorzyce 1-7

UKS Jaskółki Chorzów - BTS Rekord Bielsko-Biała 1-1

KS Czarni Bytom Sucha Góra - KS Unia Opole 1-2

LKS Rolnik B. Głogówek II - ULKS Bogdańczowice 3-3

2 kolejka 03/04.09.2011

KKS Zabrze - KS Czarni Bytom Sucha Góra 4-0

LKS Rolnik B. Głogówek II - MKS Gogolin 3-2

ULKS Bogdańczowice - TS Mitech II Żywiec 7-1

KS Unia Opole - UKS Jaskółki Chorzów 10-0

BTS Rekord Bielsko-Biała - Czarne Women Gorzyce 0-9

3 kolejka 10/11.09.2011

UKS Jaskółki Chorzów - KKS Zabrze 0-4

MKS Gogolin - BTS Rekord Bielsko-Biała 4-0

Czarne Women Gorzyce - KS Unia Opole 3-1

KS Czarni Bytom Sucha Góra - ULKS Bogdańczowice 3-1

TS Mitech II Żywiec - LKS Rolnik B. Głogówek II 2-0

4 kolejka 24/25.09.2011

KKS Zabrze - Czarne Women Gorzyce 1-0

TS Mitech II Żywiec - MKS Gogolin 5-0

LKS Rolnik B. Głogówek II - KS Czarni Bytom Sucha Góra 1-2

ULKS Bogdańczowice - UKS Jaskółki Chorzów 9-1

KS Unia Opole - BTS Rekord Bielkso-Biała 5-2

5 kolejka 01/02.10.2011

BTS Rekord Bielsko-Biała - KKS Zabrze 0-4

MKS Gogolin - KS Unia Opole 1-1

Czarne Women Gorzyce - ULKS Bogdańczowice 2-1

UKS Jaskółki Chorzów - LKS Rolnik B. Głogóweek II 0-6

KS Czarni Bytom Sucha Góra - TS Mitech II Żywiec 4-1

6 kolejka 08/09.10.2011

KKS Zabrze - KS Unia Opole 5-0

TS Mitech II Żywiec - UKS Jaskółki Chorzów 6-1

KS Czarni Sucha Góra - MKS Gogolin 4-1

LKS Rolnik B. Głogówek II - LKS Czarni Gorzyce 1-7 (1-3)

ULKS Bogdańczowice - BTS Rekord Bielsko-Biała 2-1

7 kolejka 22/23.10.2011

MKS Gogolin - KKS Zabrze 1-3

KS Unia Opole - ULKS Bogdańczowice 2-2

BTS Rekord Bielsko-Biała - LKS Rolnik B. Głogówek 2-1

Czarne Women Gorzyce - TS Mitech II Żywiec 5-1

UKS Jaskółki Chorzów - KS Czarni Bytom Sucha Góra 0-1

8 kolejka 05/06.11.2011

ULKS Bogdańczowice - KKS Zabrze 0-2

UKS Jaskółki Chorzów - MKS Gogolin 2-1

KS Czarni Bytom Sucha Góra - Czarne Women Gorzyce 0-4

TS Mitech II Żywiec - BTS Rekord Bielko-Biała 3-0

LKS Rolnik B. Głogówek II - KS Unia Opole 3-1

9 kolejka 12/13.11.2011

KKS Zabrze - LKS Rolnik B. Głogówek II 3-0

MKS Gogolin - ULKS Bogdańczowice 2-3

KS Unia Opole - TS Mitech II Żywiec 0-7

BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Czarni Bytom Sucha Góra 1-2

Czarne Women Gorzyce - UKS Jaskółki Chorzów 11-1

10 kolejka 7/8.04.2012

KKS Zabrze - TS Mitech II Żywiec 3-0

Czarne Women Gorzyce - MKS Gogolin 10-4

BTS Rekord Bielsko-Biała - UKS Jaskółki Chorzów 7-1

KS Unia Opole - KS Czarni Bytom Sucha Góra 4-1

ULKS Bogdańczowice - LKS Rolnik B. Głogówek II 5-2

11 kolejka 21/22.04.2012

KS Czarni Bytom Sucha Góra - KKS Zabrze 0-4

MKS Gogolin - LKS Rolnik B. Głogówek II 6-0

TS Mitech II Żywiec - ULKS Bogdańczowice 2-1

UKS Jaskółki Chorzów - KS Unia Opole 1-6

Czarne Women Gorzyce - BTS Rekord Bielsko-Biała 4-1

12 kolejka 28/29.04.2012

KKS Zabrze - UKS Jaskółki Chorzów 4-0

BTS Rekord Bielsko-Biała - MKS Gogolin 2-4

KS Unia Opole - Czarne Women Gorzyce 1-6

ULKS Bogdańczowice - KS Czarni Bytom Sucha Góra 3-1

LKS Rolnik B. Głogówek II - TS Mitech II Żywiec 2-1

13 kolejka 5/6.05.2012

Czarne Women Gorzyce - KKS Zabrze 4-2

MKS Gogolin - TS Mitech II Żywiec 1-1

KS Czarni Bytom Sucha Góra - LKS Rolnik B. Głogówek II 2-1

UKS Jaskółki Chorzów - ULKS Bogdańczowice 0-5

BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Unia Opole 3-1

14 kolejka 12/13.05.2012

KKS Zabrze - BTS Rekord Bielsko-Biała 1-1

KS Unia Opole - MKS Gogolin 7-1

ULKS Bogdańczowice - Czarne Women Gorzyce 2-2

LKS rolnik B. Głogówek II - UKS Jaskółki Chorzów

TS Mitech II Żywiec - KS Czarni Bytom Sucha Góra 1-3

15 kolejka 19/20.05.2012

KS Unia Opole - KKS Zabrze 0-5

UKS Jaskółki Chorzów - TS Mitech II Żywiec 1-1

MKS Gogolin - KS Czarni Bytom Sucha Góra 2-1

Czarne Women Gorzyce - LKS Rolnik B. Głogówek II 6-1

BTS Rekord Bielsko-Biała - ULKS Bogdanczowice 2-2

16 kolejka 26/27.05.2012

KKS Zabrze - MKS Gogolin 0-0

ULKS Bogdańczowice - KS Unia Opole 3-0 v.o.

LKS Rolnik B. Głogówek II - BTS Rekord Bielsko-Biała 3-3

TS Mitech II Żywiec - Czarne Women Gorzyce 1-5

KS Czarni Bytom Sucha Góra - UKS Jaskółki Chorzów 2-1

17 kolejka 2.06.2012

KKS Zabrze - ULKS Bogdańczowice 3-1

MKS Gogolin - UKS Jaskółki Chorzów 10-0

Czarne Women Gorzyce - KS Czarni Bytom Sucha Góra 8-0

BTS Rekord Bielkso-Biała - TS Mitech II Żywiec 8-2

KS Unia Opole - LKS Rolnik B. Głogówek II 0-3 v.o.

18 kolejka 16.06.2012

LKS Rolnik B. Głogówek II - KKS Zabrze 1-1

ULKS Bogdańczowice - MKS Gogolin 2-2

TS Mitech II Żywiec - KS Unia Opole 1-0

KS Czarni Bytom Sucha Góra - BTS Rekord Bielsko-Biała 0-2

UKS Jaskółki Chorzów - Czarne Women Gorzyce 11-4

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Tabela II liga

 

Lp. Drużyna pkt
1. KKS Zabrze 0
2. AZS II Wrocław 0
3. BTS Rekord Bielsko Biała 0
4. Darbor Bolesławice 0
5. Miedź Legnica
0
6. Mitech II Żywiec
0
7. SWD Wodzisław Śląśki
0
8. AZS PWSZ II Wałbrzych
0
9. MKS Gwiazda Prószków
0
10. TS ROW Rybnik
0
11. Bielawianka Bielawa
0
12. Unia Opole
0
Buttony
KKS Zabrze
futbolkobiet.pl Strażak Mikołów Stowarzyszenie Kibiców Górnika Zabrze Fanatyczne Sportowe
wyniki na żywo
Polecane:
www.gornikzabrze.pl
www.tabelaprawdy.pl
Obsada Sędziowska
right border
unten links unten rechts


482747 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie