Młodzież na półmetku.
Dodane przez Admin dnia Październik 09 2019 08:47:49

Prócz rozgrywek II ligi, która rozpędziła się na dobre o ligowe punkty walczy również nasza młodzież. W Centralne Lidze Juniorek za nami już 4 kolejki. Choć drużynie nie udało się zdobyć jeszcze punktów, to warto dodać, ze ostatnie spotkanie z KS Unią Opole zakończyło się zwycięstwem drużyny z Opola 3-2, jednak był to najlepszy mecz w wykonaniu naszej młodzieży. W najbliższym meczu 12.10. o godzinie 12:00 zawodniczki zmierzą się z jedną z najsilniejszych drużyn młodziezowych w Polsce - SMS Łódź.
   W Śląskiej Lidze Trampkarek zawodniczki również rozegrały 4 kolejki. Wpadkę w meczu z zespołem z Lędzin zamazał ostatni bardzo dobry mecz przeciwko drużynie z Częstochowy. W ostatnich minutach meczu przyjezdne zdobyły bramkę na wagę zwycięstwa. Najbliższy mecz już w niedzielę w Istebnej.
   Nasze najmłodsze pociechy występują w Śląskiej Lidze Młodziczek. Ze względu na nałożenie się meczów w ostatnim turnieju nasza drużyna nie uczestniczyła, mimo to zajmujemy aktualnie 4 miejsce. W sobotę przed nami kolejny turniej. Wiosną zawodniczki wezmą udział w Turnieju Tymbarku "Z podwórka na stadion".
   Zaś drużyna seniorek w najbliższy piątek rozegra zaległy mecz z zespołem z Gorzowa. O 16:00 zapraszamy na boisko Sparty Zabrze. Po długiej przerwie absencji w rozgrywkach Pucharu Polski, w zwiazku z reformą, zabrzański klub w środę 16.10. zmierzy się w II rundzie PP w meczu wyjadowym z KS Unią Opole. Trzymajcie kciuki!