Zwycięstwo z Plonem!
Dodane przez Admin dnia Maj 28 2019 13:31:04

   26 maja Kobiecy Klub Sportowy Zabrze rozegrał kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi kobiet. Na boisku zabrzańskiej Sparty gospodynie zmierzyły się z zespołem LKS Plon Błotnica Strzelecka. Mecz w ubiegłej rundzie zakończył się walkowerem na korzyść drużyny Plon-u.


Rozszerzona zawartość newsa

   26 maja Kobiecy Klub Sportowy Zabrze rozegrał kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi kobiet. Na boisku zabrzańskiej Sparty gospodynie zmierzyły się z zespołem LKS Plon Błotnica Strzelecka.  Zabrzanki bardzo dobrze rozpoczęły to spotkanie. Już w 2 minucie meczu Barbara Iwańska mogła dać prowadzenie swojej drużynie. W 15 minucie meczu bardzo groźną akcję przeprowadziły przyjezdne. Jednak ku uciesze zgromadzonych kibiców strzał oddany z bardzo bliskiej odległości minął bramkę. W 25 minucie meczu prowadzenie zabrzańskiej drużynie dała Barbara Iwańska! Przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę piłkarki LKS-u doprowadziły do bardzo groźnej sytuacji, jednak w sytuacji sam na sam golkiperka z Zabrza zachowała zimną krew i wybiła futbolówkę spod nóg napastniczki. Druga odsłona meczu nie zmieniła się diametralnie. W 59 minucie gospodynie podwyższyły prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego technicznym uderzeniem wykończyła Joanna Kęsoń! Piłkarki do końca meczu kontrolowały jego przebieg.
   Następne spotkanie zawodniczki rozegrają 2 czerwca o godzinie 15:00. W meczu wyjazdowym zmierzą się z KS Orlik Jelenia Góra. Trzymajcie kciuki!