Jesień za nami!
Dodane przez Admin dnia Listopad 25 2018 10:13:39

   Runda jesienna sezonu 2018/2019 już za nami. Wszystkie zespoły Kobiecego Klubu Sportowego zakończyły już zmagania w swoich ligach, dlatego przejdźmy do podsumowania. Zachęcamy do lektury.


Rozszerzona zawartość newsa

   Runda jesienna sezonu 2018/2019 już za nami. Wszystkie zespoły Kobiecego Klubu Sportowego zakończyły już zmagania w swoich ligach, dlatego przejdźmy do podsumowania.

II Liga Kobiet
   Seniorki zabrzańskiego klubu rozegrały 10 meczów. W aż 6 spotkaniach drużyna okazała się lepsza od przeciwniczek, 3 mecze zakończyły się podziałem punktów, jeden mecz zakończył się porażką - walkower w meczu z LKS Plon Błotnica Strzelecka. Zabrzanki zakończyły rundę jesienną na drugim miejscu z dorobkiem 21 punktów, natomiast ze stratą 4 oczek do lidera. Zapowiada się wiosna pełna sportowych emocji!

Śląska Liga Juniorek Młodszych
    Wraz z końcem października zakończyła się Śląska Liga Juniorek Młodszych. Zawodniczki rozegrały pięć meczów ze swoimi rówieśniczkami i zdobyły cenne doświadczenie, które przy systematycznych zajęciach z pewnością zaowocuje. Zespół odniósł jedno zwycięstwo i 4 porażki. Runda wiosenna z pewnością przyniesie pozytywne emocje po przepracowaniu okresu przygotowawczego.

Śląska Liga Młodziczek
    W październiku zakończyła się również Śląska Liga Młodziczek. Klub po raz pierwszy zgłosił drużynę w tej kategorii wiekowej. Zawodniczki walczyły o ligowe punkty w systemie turniejowym, rozgrywając 10 meczów. Ostatecznie po bardzo dobrym turnieju finałowym drużyna uplasowała się na bardzo dobrej 4 pozycji.

Śląska Liga Orliczek
    Jako ostatnie zmagania ligowe zakończyły orliczki - koniec listopada. Większość zawodniczek, które brały udział w rozgrywkach dopiero rozpoczynały swoja przygodę z piłką, dlatego dobra zabawa była ważniejsza od końcowego wyniku. Nie mniej jednak, po rozegranych 5 turniejach oraz fantastycznym finale (zespół nie przegrał żadnego meczu, odniósł jeden remis oraz dwa zwycięstwa), zawodniczki w świetnych nastrojach zakończył rozgrywki!