Zwycięstwo z Orlikiem!
Dodane przez Admin dnia Październik 23 2018 17:25:10

   W minioną niedzielę zawodniczki Kobiecego Klubu Sportowego Zabrze rozegrały spotkanie przed własną publicznością. W ramach 9. kolejki II ligi kobiet piłkarki zmierzyły się z drużyna z Jeleniej Góry. Ku uciesze zgromadzonych na zabrzańskim obiekcie kibiców, po upływie regulaminowego czasu gry zespół odniósł kolejne zwycięstwo.


Rozszerzona zawartość newsa

   W minioną niedzielę zawodniczki Kobiecego Klubu Sportowego Zabrze rozegrały spotkanie przed własną publicznością. W ramach 9. kolejki II ligi kobiet piłkarki zmierzyły się z drużyną z Jeleniej Góry.
   Już w niespełna 2 minucie meczu groźny strzał oddała kapitan gospodyń Barbara Żelichowska, jednak piłka minęła słupek. W kolejnych minutach przyjezdne wykreowały dwie groźne akcję, aczkolwiek nie zaskoczyły one bramkarki z Zabrza. W 19 minucie spotkania po precyzyjnym podaniu Lidii Florian bramkę zdobyła Angelika Czmok wyprowadzając zespół na prowadzenie! W 33 minucie bardzo groźne uderzenie z dystansu oddała zawodniczka Jeleniej Góry, skuteczną interwencją wówczas popisała się Klaudia Ledwoń.
   W drugiej części spotkania obraz gry diametralnie się nie zmienił. Obie drużyny próbowały swoich sił na połowie przeciwniczek. W 56 minucie po raz drugi na listę strzelczyń wpisała się Angelika Czmok! Kilka minut później przyjezdne mogły zdobyć bramkę kontaktową, lecz futbolówka odbiła się od słupka. Przed gwizdkiem kończącym mecz zabrzanki zdobyły trzecią bramkę. W 84 minucie prowadzenie przypieczętowała Simona Wrazidło! Do końca meczu wynik się nie zmienił.

   Najbliższe spotkanie zabrzanki rozegrają w sobotę w Chorzowie z tamtejszą drużyną UKS Jaskółki Chorzów. Początek meczu o godzinie 14:00. Trzymajcie kciuki!

Skład: Ledwoń - Jaklowska (46' Sypniewska), Fross, Kęsoń, Wrazidło - Florian (66' Brzezina), Ochota (81' Milota-Mikołajewska), Żelichowska (C), Dziółko - Czmok, Iwańska (46' Jastrzębska)
Bramki: Czmok x2, Wrazidło