Zwycięstwo z Plonem!
Dodane przez Admin dnia Październik 15 2018 22:58:21

W niedzielne popołudnie zabrzanki zmierzyły się w spotkaniu wyjazdowym z beniaminkiem II ligi kobiet, zespołem z Błotnicy Strzeleckiej - LKS Plon Błotnica Strzelecka. Spoglądając na ligową tabelę, to zawodniczki Kobiecego Klubu Sportowego Zabrze stawiane były w roli faworytek. Kluby pierwszy raz spotkały się, by rywalizować o ligowe punkty.

W niedzielne popołudnie zabrzanki zmierzyły się w spotkaniu wyjazdowym z beniaminkiem II ligi kobiet, zespołem z Błotnicy Strzeleckiej - LKS Plon Błotnica Strzelecka. Spoglądając na ligową tabelę, to zawodniczki Kobiecego Klubu Sportowego Zabrze stawiane były w roli faworytek. Odzwierciedlenie tego widoczne było na boisku.
   Choć gra nie była tak zadowalająca jak we wcześniejszych meczach, to przyjezdne dominowały na boisku. Już w 11 minucie wynik meczu otworzyła kapitan zabrzańskiego zespołu Barbara Żelichowska! Minutę później na listę strzelczyń wpisała się Barbara Iwańska! W pierwszej połowie meczu piłkarki zdołały zdobyć trzecią bramkę. Bramkarkę gospodyń w 38 minucie pokonała Simona Wrazidło! W drugiej odsłonie meczu zawodniczki prezentowały lepszą grę. Choć do gry wkradło się trochę niedokładności piłkarki powiększyły swój dorobek bramkowy. W 48 minucie dośrodkowanie Angeliki Czmok zamieniła na bramkę Barbara Iwańska po uderzeniu głową! W 69 minucie worek z bramkarki zamknęła Lidia Florian zdobywając piąta bramkę, po sytuacji sam na sam z bramkarką. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zabrzanek 0-5.

Najbliższy mecz zespół rozegra 21.10.18r. o godzinie 13:00 na własnym stadionie. Do Zabrza zawita zespół Akademia Orlik Jelenia Góra. Bądźcie z nami!