Porażka w Bielawie.
Dodane przez Admin dnia Kwiecień 18 2018 23:59:53

   W niedzielne południe zawodniczki Kobiecego Klubu Sportowego rozegrały spotkanie wyjazdowe w ramach XIV kolejki. Mecz w rundzie jesiennej zakończył się zwycięstwem zabrzanek, tym razem zwycięskie okazały się zawodniczki z Bielawy. Zapraszamy do zapoznania się z relacją, z pełnego emocji meczu.


Rozszerzona zawartość newsa

    W niedzielne południe zawodniczki Kobiecego Klubu Sportowego rozegrały spotkanie wyjazdowe w ramach XIV kolejki. Mecz w rundzie jesiennej zakończył się zwycięstwem zabrzanek, tym razem zwycięskie okazały się zawodniczki z Bielawy.
   Zabrzanki bardzo dobrze rozpoczęły mecz. Na przestrzeni piętnastu minut stworzyły kilka groźnych sytuacji, jednak ich wykończenia nie był na tyle precyzyjne by cieszyć się ze zdobycia bramki. W  17 minucie po stracie futbolówki na własnej połowie zabrzanki straciły bramkę po indywidualnej akcji napastniczki z Bielawy. Przed końcem pierwszej połowy kilkoma dobrymi interwencjami wykazała się Klaudia Ledwoń. Druga odsłona meczu obfitowała nie tylko w sportowe emocje. W 50 minucie spotkania wynik mogła zmienić Angelika Czmok, lecz bardzo mocny strzał wybroniła bramkarka Bielawianki. Kilka minut później piłkę z linii bramkowej wybiła Roxana Fross ratując zespół przed utratą bramki. W 60 minucie meczu gospodynie podwyższyły wynik, uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego. Od 71 minuty drużyna z Zabrza grała w podwójnym osłabieniu. W 68 minucie minucie czerwoną kartkę po faulu otrzymała Joanna Kęsoń, zaś w 71 po rzekomym przewinieniu boisko opuściła Wioletta Dziółko. Grając w osłabieniu zawodniczki Kobiecego Klubu zdołały zdobyć bramkę kontaktową. W 77 minucie na listę strzelczyń wpisała się Roxana Fross. Mimo pogoni za upragnionymi punktami piłkarkom nie udało się zdobyć bramki na wagę remisu. W doliczonym czasie gry gospodynie podwyższył rezultat na 3-1. Pełen boiskowych i poza boiskowych emocji mecz, zakończył się zwycięstwem zespołu z Bielawy.

Skład: Ledwoń - Jastrzębska (67' Sypniewska), Fross, Kęsoń, Jaklowska, Florian (60' Wrazidło), Żelichowska (C), Englisz, Czmok (83' Dąbrowska), Iwańska (55' Ochota), Dziółko
Bramki: Fross
Kartki: czerwone - Kęsoń, Dziółko