Walkower AZS!
Dodane przez Admin dnia Czerwiec 06 2017 09:09:17

   W XXII kolejce ligowych zmagań Kobiecy Klub Sportowy miał zmierzyć się z rezerwami ekstraligowej drużyny AZS PWSZ Wałbrzych. Spotkanie w ubiegłej rundzie zakończyło się podziałem punktów. Niedzielny mecz przy Mickiewicza zapowidał sporą dawkę sportowych emocji. Jak potoczyły się losy spotkania? Zapraszamy do zapoznania się z relacją.


Rozszerzona zawartość newsa

   W XXII kolejce ligowych zmagań Kobiecy Klub Sportowy miał zmierzyć się z rezerwami ekstraligowej drużyny AZS PWSZ Wałbrzych. Spotkanie w ubiegłej rundzie zakończyło się podziałem punktów. Niedzielny mecz przy Mickiewicza zapowiadał sporą dawkę sportowych emocji. Niestety ze względu na nie dotarcie drużyny przyjezdnej, sędzia główna po piętnastu minutach odgwizdała koniec meczu tym samym zabrzanki powiększyły swój dorobek punktowy o trzy oczka. Zawodniczki mogły wspólnie cieszyć się z wygranej oraz awansu Górnika Zabrze do Ekstraklasy!
   Ubiegły weekend na sportowo spędziły zawodniczki zabrzańskiego klubu. W sobotę młodziczki wzięły udział w turnieju Regio Cup organizowanym przez TS ROW Rybnik. Zawodniczki dzielnie walczyły z przeciwniczkami i zdobyły cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości. Warto również przypomnieć, że zawodniczką turnieju została nasza piłkarka - Julia Szymczyk. Również w sobotę o jak najlepszą lokatę w turnieju walczyły zawodniczki klas sportowych. Zawody odbyły się w Grzybowicach, a KKS wystawił tam aż dwie drużyny. Prócz wielu spotkań zawodniczkom przyszło zmierzyć się z własnymi koleżankami w "siostrzanym" pojedynku, piłkarki nie zapomniały o świetnej zabawie i wspólnie się dopingowały. Ostatecznie pierwsza durżyna zajęła III miejsce, natomiast druga drużyna IV miejsce. Gratulujemy!
   Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy na ostatni mecz w sezonie. Zabrzanki zmierzą się w zaległym spotkaniu z drużyną KS Darbor Bolesławice - 11.06.17r godz: 13:00. Bądźcie z Nami!